elektronarzędzia

Promowane

Roletki materiałowe DZIEŃ-NOC

Roletki materiałowe DZIEŃ-NOC

Materiałem roletek regulujemy dostęp światła do pomieszczenia tak jak żaluzją, zastępuje ona firanę oraz zasłonę co daje elegancki wygląd pomieszczenia. Montowane mogą być na skrzydle okna z prowadzeniem linkowym oraz na ścianie.

czytaj więcej

Roletki materiałowe UNI

Roletki materiałowe UNI

Roletkę z serii Uni cechuje wysoka estetyka i elegancja. Mechanizm roletki ukryty w obudowie posiada system samohamujący dzięki temu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Roletka wyposażona jest standardowo w prowadnice licujące z profilem okiennym.

czytaj więcej

Roletki materiałowe MINI

Roletki materiałowe MINI

Roletka tekstylna mini to system wolno wiszący z napędem łańcuszkowym i mechanizmem samoblokującym pracującym na rurze ? 18 mm. Roletka ta montowana jest przede wszystkim do ramy okiennej. System ten charakteryzuje się niezawodnością, prostotą montażu i działania. Jak widać na zdjęciu roletka może być przyklejane lub na wieszakach (nie używa się żadnych wkrętów). Do systemu można zastosować taśmy metalowe + magnes w oknach białych (jak na rysunku), a w oknach kolor można zastosować linki aby materiał się nie uchylał, również można owinąć obciążnik materiału (jak na zdjęciu).

czytaj więcej

BEŁCHATÓW 97-400
OS. OLSZTYŃSKIE
UL. ŚW. ALBERTA
CHMIELOWSKIEGO 20
(WJAZD OD ULICY WSPÓLNEJ 4)

phone_icon.png(044) 634-83-25
(STACJONARNY)
501-155-067

 

mail_icon.pngANTRA_MYCEK@OP.PL
FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2013 Antra